#nieczekaj

Zrobiliśmy to! Właśnie wystartowaliśmy z letnią kampanią #nieczekaj. Energią i entuzjazmem, z którymi rozpoczynamy naszą akcję, chcemy zarazić także Ciebie! Zachęcamy do wsparcia wyjątkowych projektów, które czekają na kogoś takiego jak Ty. Bo to właśnie Ty wspierając dobre dzieła, będziesz miał wpływ na lepsze dziś i jeszcze lepsze jutro.

 

Nowa kampania zachęca do „nieczekania” ze wsparciem projektów, które pomogą wielu ludziom w bardzo konkretny sposób przemieniać życie. Na czym jeszcze polega przekaz kampanii #nieczekaj?

 

 

Życie z Bogiem to działanie!  Dokładnie tak. Modlitwa i czyn, to jest to co kochamyco sami robimy i do czego chcemy Cię zaprosić! Być może już tak żyjesz, być może zmierzasz w tym kierunku. Czy można żyćdobrze bez konkretnych czynów? Nie wydaje nam się… Modlitwa i czyn – to przepis na piękne, dobre życie, wychodzące poza schematy szczęścia, które proponuje współczesny świat.  Bo…

 

Dobre działanie jest receptą na szczęście! Tak uważamy! Dobre działanie jest zawsze wtedy, kiedy jest w nim Bóg. To On daje wzrost naszym małym gestom i niepozornym czynom miłości, którymi otwieramy sobie i innym drzwi do Nieba. 

 

Jesteśmy wspólnotą! Bo RAZEM możemy więcej! Czasami kilkudziesięciu darczyńców może zapewnić realizację projektu, który będzie „aktywny” przez długi czas a nawet wiele lat będzie przynosił owoce i przemieniał setki lub tysiące ludzi. 

 

Dzięki portalowi Katolikwspiera.pl wspieranie jest bardzo proste. Możesz pomagać w każdej chwili i w każdym miejscu. 

 

Pamiętaj, że bez naszego działania: Twojego, mojego, naszego, świat nie będzie tak dobry jakim mógłby być. Wierzysz w to? Jeśli tak, to nie czekaj! 

 

Wystarczy wejść na Katolikwspiera.pl. Wystarczy nawet mała kwota wsparcia dowolnego projektu. Najlepiej jest przestać gadać a zacząć działać. To jest możliwe. Wystarczy Panu Bogu powiedzieć TAK!  Tak, tak zachęcamy do działania bez zwlekania.  Korzystając z naszego portalu możesz wesprzeć różne Boże dzieła z całej Polski, wybierając te, które są szczególnie bliskie Twojemu sercu.

 

Wspieraj konkretne projekty. Mogą one powstać dzięki Tobie. Tak, dzięki Tobie! My chrześcijanie, my katolicy mamy szczególną misję, by zmieniać świat na lepszy. Tym światem może być nasze życie, nasza rodzina, wspólnota, miejsce pracy, środowisko w którym przebywamy.Czy traktujemy to na serio?

 

Przekonaj się, że razem mamy większą siłę, aby zło dobrem zwyciężać. To proste. Nie czekaj. 

 

Zaufaj i działaj

Doradzamy, jak przygotować projekt i przeprowadzić kampanię.
Doradzamy, jak przygotować projekt i przeprowadzić kampanię.
Wspieraj wygodnie wybraną metodą płatności.
Wspieraj wygodnie wybraną metodą płatności.
Na każdym kroku transakcji dbamy o Twoje bezpieczeństwo.
Na każdym kroku transakcji dbamy o Twoje bezpieczeństwo.